5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

5 головних причин чому пральна машина не гріє воду

П’ятниця 27 Лис 2015

Пральна машина не гріє воду

У пральній машині не нагрівається вода або нагрівається, але дуже погано і якось слабо? Сьогодні ми розберемо цю проблему і Ви дізнаєтеся що робити в цьому випадку.

Поганий нагрів води в пральній машині при пранні помітний практично відразу. Це можна визначити, якщо притулити руку до скла закритих дверцятах пральної машини (Увага! Робіть це акуратно, так як з необережності можна отримати опік, якщо вода нагріта до дуже високих температур). Також, така несправність помітна по поганої якості випраної білизни.

Якщо через 20-30 хвилин після початку прання вода не поміняла свою температуру (не стала тепліше і жарче), то це може бути перший тривожний сигнал. Можливо, що пральна машина перестала гріти воду, а ціна ремонту буде залежати від причини конкретно у Вашому випадку.

Різні моделі стіралок поводяться по-різному у разі появи проблем з нагріванням води. Найчастіше, сучасні моделі пральних машин (про історію розвитку пральних машин можна почитати тут) зупиняють процес прання в момент, коли згідно з програмою повинен початися нагрів води, і видають сигнал про помилку.

Простіші моделі можуть продовжувати прати білизну як ні в чому не бувало в холодній воді. У підсумку, пральна машина пере холодною водою, закінчуючи як зазвичай прання полосканням. Таку поведінку можна спостерігати, коли в пральній машині не працює нагрів води. До речі, про те як і що працює – у нас є хороша стаття, де можна дізнатися як працює посудомийна машина.

Отже, ми наводимо TOP5 причин чому пральна машина не гріє воду:

  1. Неправильне підключення пральної машини. Іноді, у випадках, коли економлять на якості підключення пральної машини, виникає проблема самовільного відходу води в каналізацію. У такій ситуації вода в баку просто не встигає нагріватися до необхідної температури, оскільки постійно відбувається злив теплої води в каналізацію і автоматичний долив нової холодної порції. Слід зазначити, що із самовільним поведінкою води пов’язана й інша несправність, яка розглянута у статті «Збирається вода в пральній машині. Шукаємо причину ».
  2. Неправильний вибір програми прання. Стиралка не гріє просто тому, що такий режим прання обраний в даний момент. Як це можливо? Це може бути банальна неуважність, яка проявляється у виборі не тієї програми. Або це може бути деяка особливість вибору програм у конкретної моделі. Просто в деяких моделях буває так, що вибір програми прання і температури води здійснюється різними ручками / перемикачами. Наприклад, ручкою вибору температурного режиму Ви задали 95 градусів. Але ручкою вибору програми був заданий режим, що передбачає температуру тільки в 60 градусів. Зазвичай вибрана програма має пріоритет і вибраний окремо температурний режим у 95 градусів просто-напросто ігнорується. Прочитайте інструкцію до Вашої пральній машині, якщо є які-небудь сумніви.
  3. Перегорів ТЕН (трубчастий електронагрівач). Все просто – вода не нагрівається, тому що вийшов з ладу ТЕН – головне действуещее особа в цій справі, так би мовити 🙂 Причин виходу з ладу кілька – скачки напруги, замикання, заводський брак, вік (ТЕНи з нашим якістю води служать в середньому 3 -5 років). У такому разі допоможе заміна Тена досвідченим фахівцем.
  4. Несправний термостат (датчик контролю температури води). Термостат залежно від моделі пральної машини може знаходиться або в самому Тене, або окремо на поверхні бака. Він стежить за температурою води і дає сигнали на нагрів води у разі потреби.
  5. Несправний модуль управління (програматор). Що з ним може трапиться? Та все, що завгодно, починаючи з поганих контактів (наприклад, мікротріщини на доріжках) на платі і закінчуючи «зльотом» прошивки. У результаті модуль (головний мозковий центр пральної машини) починає давати збої, а разом з цим порушується і вся робота пральної машини. У деяких випадках модуль піддається ремонту (на місці або в сервісному центрі), а в деяких можлива тільки заміна на новий.

Ми розглянули 5 основних причин того, чому пральна машина не гріє воду. Дана несправність успішно може бути усунена нашими досвідченими фахівцями з ремонту пральних машин.

Звичайно, можна зважитися полагодити машинку самостійно, але чи варто витрачати свій дорогоцінний час на освоєння навичок ремонту пральної машини? Ви ж не вивчаєте перукарська справа, коли хочете підстригтися і не перетворюєтеся в стоматолога, коли у Вас болить зуб? Наші майстри проведуть діагностику, точно визначать причину поломки, а потім зроблять якісний ремонт і дадуть гарантію.

Довіртеся нам і отримаєте хороший сервіс з гарантією на виконану роботу. Телефонуйте прямо зараз за номером у Києві 383 90 60 і ми вирішимо проблему з нагріванням води в найкоротші терміни.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 4,50 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі