5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Про Нас

Компанія «5 зірок сервіс» була заснована в 2010 році і з перших днів своєї роботи зробила ставку на якість роботи та високий сервіс обслуговування клієнтів:

  1. Був зроблений глибокий аналіз ринку послуг з ремонту пральних і посудомийних машин.
  2. Ретельно відбиралися майстра за своїми професійними якостями і з великим досвідом роботи.
  3. Налагоджена співпраця з постачальниками якісних деталей і матеріалів.
  4. Розроблено справедлива система тарифів і знижок.

За результатами своєї роботи можна говорити про правильність обраної схеми і пріоритетів роботи компанії «5 зірок сервіс». Показник цього – задоволені клієнти і зростаючий з кожним днем ​​відсоток звернень за рекомендаціями.

Ми обслуговуємо всі райони Києва – Шевченківський, Печерський, Оболонський, Подільський, Солом’янський, Дарницький, Дніпровський, Деснянський, Голосіївський, Святошинський. Тому якщо Ви живете на Оболоні, на Троєщині, на Харківському, на Позняках, на Печерську, на Борщагівці, на Святошино, на Академмістечку, на Солом’янці, то ремонт пральних машин і ремонт посудомийних машин для Вас – не проблема. Залишилося тільки оформити заявку на ремонт або підключення.

Компанія «5 зірок сервіс» постійно розвивається і вдосконалюється, щоб забезпечити ще кращий сервіс населенню міста Києва. Ми зробили поділ майстрів на дві групи. Ремонт пральних машин, а також посудомийних машин, здійснюється одними майстрами. А підключення пральних та посудомийних машин, електроплит – іншими. Така спеціалізація дивним чином підвищує знання та навички майстрів, що позначається на сервісі в цілому.

Ми не перша і не найбільша компанія, тому ми не можемо дозволити собі розслабитися і стараємося для Вас краще інших!

Зателефонуйте нам за телефоном у Києві 383 90 60 і переконаєтеся в цьому самі!

Пишіть нам з приводу будь-яких питань чи пропозицій


Ваше Им'я

Контактна інформація
не забудьте вказати

Текст повідомлення

Введіть захисний код:
captcha


(Всього оцінок: 1, Середній бал: 5,00 з 5)
Loading...