5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Акції

Акція на ремонт пральних і посудомийних машин

На сьогоднішній день діє спеціальна АКЦІЯ на ремонт пральної або посудомийної машини! Оформивши заявку на ремонт пральної або посудомийної машини сьогодні, Ви отримуєте від нас подарунок – БЕЗКОШТОВНИЙ ВИКЛИК МАЙСТРА (за умови оплати діагностики або здійснення ремонту).

Поспішайте отримати свій подарунок! Зателефонуйте нам прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 і замовте потрібну Вам послугу – ремонт пральної машини або ремонт посудомийної машини.

Акція на підключення пральних та посудомийних машин

Акція при установці пральних і посудомоечнихНа даний момент діє АКЦІЯ для всіх клієнтів при підключенні пральної або посудомийної машини. А саме – зателефонувавши зараз і замовивши підключення пральної або посудомийної машини, Ви отримуєте спеціальний бонус – наш майстер приїжджає до Вас додому вже з необхідними для підключення матеріалами! Вам не потрібно ходити по магазинах і ринках у пошуках потрібних краників, перехідників і т.д., наш майстер зробить це за Вас. Таким чином Ви заощадите купу часу і нервів.

Зателефонуйте нам прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 і ми оформимо заявку на підключення Вашої машинки в зручний для Вас час.

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...