5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Пральна машина не забирає (не змиває, що не вимиває) порошок – в чому причина і що робити?

Середа 06 Січ 2016

Порошок, уходи! - Пральна машина не забирає порошок

Буває, що від наших клієнтів можна почути такі скарги на поломку пральної машини: «Пральна машина погано забирає порошок з лотка, як бути, що робити?», Або «Наша машинка справно працювала довгий час і тут ми виявили, що після останньої прання в лотку пральної машини залишився порошок … », або« Пральна машина залишає порошок в лотку, хоча раніше такого не було ». Якщо Ви читаєте ці рядки, то, швидше за все, схожа проблема турбує і Вас. Сьогодні ми спробуємо розібратися в причинах цієї несправності.
Читати повністью »


Не відкривається пральна машина (дверцята / люк) – Що робити?

Середа 06 Січ 2016

Не відкривається пральна машина

Зазвичай пральна машина повинна відкривати дверцята протягом 1-3 хвилин після закінчення програми прання. Якщо замок закритий і дверцята залишається заблокованою, то тут явно несправність. У чому причина того, що пральна машина не відкривається, і що робити в цій ситуації ми зараз і спробуємо з’ясувати.
Читати повністью »


Чому пральна машина не крутить барабан і що робити в такій ситуації

Середа 06 Січ 2016

Оптична ілюзія обертання

Чому не крутиться барабан в пральній машині і не подає жодних ознак життя. Він просто завмер в одному положенні, як статуя. При цьому всі інші функції пральної машини можуть справно працювати – набір, слив і нагрівання води – все працює як годинник, а от барабан не обертається…
Читати повністью »


Причини чому пральна машина не вимикається

Середа 06 Січ 2016

Кадр из фильму Маска

Всі ми часом любимо покапризничать, як діти. Проявлятися це може в чому завгодно, але суть одна – звернути на себе увагу і відчути, що ми комусь потрібні. Як не дивно, але пральні машини теж вередують, наприклад, не хочуть вимикатися.
Читати повністью »


Що робити, якщо пральна машина не включається і не хоче працювати?

Середа 06 Січ 2016

Пральна машина не включається

Ви приготували нову порцію білизни для прання, в пральна машина не включається? Що робити в такому випадку і що може бути причиною цієї несправності?
Читати повністью »


Збирається вода в пральній машині – шукаємо причину

Вівторок 05 Січ 2016

Вода в пральній машині

Ви зібрали брудну білизну, відкриваєте дверцята пральної машини для завантаження, а там зібралася вода? І Ви точно пам’ятаєте, що в останній раз, коли виймали випрану білизну з машинки, то води не було? Тоді …
Читати повністью »


Чому пральна машина не зливає воду – огляд можливих причин

Вівторок 05 Січ 2016

Якщо пральна машина не зливає воду

Пральна машина не зливає воду або ж зливає воду через раз? Що ж… не турбуйтеся сильно, принаймні, Ви не самотні і така несправність зустрічається досить часто. У цій статті ми розкладемо інформацію по поличках і дізнаємося що може бути причиною поганого зливу води.
Читати повністью »


Чому пральна машина не віджимає білизну

Вівторок 05 Січ 2016

Що робити, якщо пральна машина не віджимає

З несправністю поганого віджиму до нас в сервісний центр надходить чимала частка заявок на ремонт. Незважаючи на те, що наші майстри мають великий досвід роботи, відразу відповісти точно на питання «що є причиною поганого віджиму?» Практично неможливо. Розглянемо всі можливі причини такої несправності в цій статті.
Читати повністью »


Принцип роботи посудомийної машини

Вівторок 05 Січ 2016

Робочі деталі посудомийної машини

Весь процес миття посуду можна розділити на такі етапи:

  1. Підготовка до мийки
  2. Замочування
  3. Мийка
  4. Полоскання
  5. Сушка

Щоб зрозуміти принцип роботи посудомийної машини, давайте розберемо ці етапи більш докладно.
Читати повністью »


Історія створення посудомийної машини, хто і коли винайшов посудомийну машину

Вівторок 05 Січ 2016

Історія створення посудомийної машини

Посудомийна машина є звичною побутовою технікою в більшості європейських будинків і квартир. Жителі розвинених країн просто не уявляють собі життя без цієї диво-помічниці. Чого не скажеш про наших громадян, де число сімей, які користуються посудомийними машинами, ледве дотягує до 5%.

Тим не менш, дана побутова техніка все більше і більше завойовує свою популярність. І сьогодні ми зануримося в минуле, щоб дізнатися дивовижну історію створення посудомийної машини.
Читати повністью »