5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Чому пральна машина не крутить барабан і що робити в такій ситуації

Середа 06 Січ 2016

Оптична ілюзія обертання

Чому не крутиться барабан в пральній машині і не подає жодних ознак життя. Він просто завмер в одному положенні, як статуя. При цьому всі інші функції пральної машини можуть справно працювати – набір, слив і нагрівання води – все працює як годинник, а от барабан не обертається…

Що ж може послужити причиною того, що пральна машина не крутить барабан? Що можна зробити і де шукати несправність ми зараз і дізнаємося.

Не крутиться барабан в пральній машині, тому що:

  1. «Злетів» або порвався ремінь приводу барабана. Пральних машин з прямим приводом це не стосується, адже ременя там немає. Точно визначити ситуацію з ременем можна тільки розібравши машинку, але попередньо можна покрутити порожній барабан виключеною машинки. Якщо барабан крутиться надто вільно і без шуму двигуна, то, можливо, вся справа в ремені. Також, винен ремінь, якщо в режимі прання у пральної машини не крутиться барабан і одночасно чути шум нормально працюючого двигуна.
  2. Якщо ж, не обертається барабан пральної машини і при цьому не чути звук працюючого двигуна, то, можливо, має місце несправність двигуна (стерлися щітки, наприклад). Допоможе хороша діагностика двигуна кваліфікованим майстром з ремонту пральних машин.
  3. У пральній машині не крутиться барабан унаслідок відсутності подачі напруги на двигун. Несправна проводка всередині машинки або вийшов з ладу модуль управління можуть бути винуватцями того, що не крутиться барабан при пранні білизни в пральній машині.
  4. А от у випадку, коли пральна машина слабо крутить барабан може бути декілька «винуватців». Наприклад, що розтягнувся від старості ремінь приводу барабана. Ще несправність модуля управління може бути причиною такої несправності, як слабкі обороти барабана. Також, несправність двигуна може бути причиною цього.
  5. Засмітився фільтр може бути причиною того, що пральна машина зупинилася і «зависла». Ясна річ, що якщо пралка аварійно зупиняється, то і барабан пральної машини не крутиться (Samsung Diamond нашого майстра колись вела себе аналогічно). У таких випадках буває так, що пральна машина блокується і дверцята не відкривається.

Отже, ми розглянули основні причини такої несправності, коли зламалася пральна машина і не крутиться барабан. Взагалі, у випадках, коли перестав крутитися барабан пральної машини, може бути безліч причин. Якщо є час і бажання копатися самому, то можна тільки побажати успіхів і не зіпсувати машинку остаточно.

Швидше і дешевше запросити досвідченого фахівця, який знає, як кажуть, «на зубок» алгоритми того, що робити, якщо пральна машина не крутить барабан. Цей майстер і поломку усуне, і гарантію на свою роботу дасть, і Ваш час збереже.

Телефонуйте прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 і ми надішлемо Вам професійного майстра!

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі