5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Чому пральна машина не віджимає білизну

Вівторок 05 Січ 2016

Що робити, якщо пральна машина не віджимає

З несправністю поганого віджиму до нас в сервісний центр надходить чимала частка заявок на ремонт. Незважаючи на те, що наші майстри мають великий досвід роботи, відразу відповісти точно на питання «що є причиною поганого віджиму?» Практично неможливо. Розглянемо всі можливі причини такої несправності в цій статті.

Отже, якщо Ваша пральна машина не віджимає або віджимає, але погано, то причиною тому може бути:

  1. Обраний режим прання. Як не дивно це звучить, але найчастіше ми «робимо з мухи слона» через нашу банальної неуважності. Перевірте на всяк випадок обрану програму для прання і не чи вибраний режим «без віджимання» або «дбайлива прання». Якщо є сумніви за обраною програмою, загляньте за роз’ясненнями в інструкцію до Вашої пральній машині. Тут згадався випадок, коли подзвонив по приводу невключается машинки клієнт більш ніж упевнено стверджував, що «в розетку кабель включений і з подачею електрики все гаразд, це 100%! Приїжджайте робити ремонт ». У результаті головною «поломкою» виявилася вимкнена кнопка живлення на трійнику 🙂
  2. Не зливається вода. Так як вода повністю не віддаляється з машинки, то спеціальний датчик рівня води не дозволяє почати процес віджимання. Машинка попросту зависає з отриманою від датчика помилкою. З цієї ж причини може також не відкривати пральна машина.
  3. Пральна машина не може розкласти білизну. При малій завантаженні білизни пральній машині може бути важко розкласти білизна рівномірно по барабану. До речі, про завантаження білизни можна прочитати у статті «Параметри і характеристики пральних машин». Машинка знову і знову намагається підготовчими рухами барабана розкласти білизну, але кожен раз виникає дисбаланс і цикл замикається. Причиною цьому може бути як і низької якості сама машинка із спочатку некоректно прошитої програмою, так і мала кількість переться білизни. У результаті воно скочується грудкою і спрацьовує спеціальний захист барабана, яка не дає команду на початок віджиму або дає, але обмежує обороти мінімальними. Спробуйте прати із завантаженням білизни не нижче половини від максимального завантаження пральної машини. А якщо є бажання випрати пуховик в пральній машині, то тут можна прочитати корисні поради.
  4. Несправний таходатчик. Ще одна можлива причина, чому не працює віджим в пральній машині (Samsung, LG, Bosch, Indesit, Whirlpool, Zanussi, Electrolux, Candy, Siemens та ін. – Ця поломка зустрічається у всіх виробників). Таходатчіка – це пристрій, який контролює обороти барабана. Він може вийти з ладу через природного зносу або розбовтається кріплення. Підсумок, знову ж таки, – пральна машина не викручує білизну.
  5. Вийшов з ладу модуль управління (програматор). Прошивка пральної машини може «злетіти» унаслідок стрибка напруги в мережі, попадання вологи, заводського браку і т.д. У половині випадків допомагає ремонт модуля (на місці або в сервісному центрі), а в половині потрібна заміна. Якщо виявиться, що саме через несправний модуля не працює віджим в пральній машині, то ціна питання при ремонті – зазвичай половина вартості нового модуля.
  6. Несправність двигуна. Можливо що в двигуні стався обрив обмотки або потрібна заміна його внутрішніх деталей і тому перестав працювати віджимання в пральній машині. Це може трапитися з причини природного зносу або унаслідок попадання вологи / води, наприклад. Несправний двигун цілком може стати причиною того, що пральна машина стала погано віджимати. Точно в цьому розібратися зможе кваліфікований майстер.

Якщо пральна машина не віджимає – що робити?

У будь-якому випадку ремонт і усунення несправностей слід довіряти професіоналам, щоб заощадити свої гроші і час. Якщо Ваша пральна машина погано віджимає, довго або не віджимати зовсім, то зателефонуйте нам прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 для отримання консультації і виклику кваліфікованого майстра. Ми завжди раді Вам допомогти!

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 4,50 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі