5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Чому пральна машина не зливає воду – огляд можливих причин

Вівторок 05 Січ 2016

Якщо пральна машина не зливає воду

Пральна машина не зливає воду або ж зливає воду через раз? Що ж… не турбуйтеся сильно, принаймні, Ви не самотні і така несправність зустрічається досить часто. У цій статті ми розкладемо інформацію по поличках і дізнаємося що може бути причиною поганого зливу води.

Отже, причиною того, що не працює злив в пральній машині, може бути:

  1. Неправильно обрана програма прання. Ми настійно рекомендуємо перевіряти вибрані режими прання, якщо на Вашу думку поведінку машинки схоже на несправне. Наприклад, пральна машина не зливає воду (Samsung, LG, Індезіт, Ardo, Ariston, Bosch та ін), як у нашому випадку. Ви могли просто поставити іншу програму чисто випадково або, якщо в будинку є діти, наприклад, то чада могли випадково натиснути кнопочку «режим без зливу» на панелі управління, а Ви могли випадково не помітити.
  2. Проблеми із зливним шлангом. Може бути, що пральна машина перестала зливати воду з банальної причини перегину або засмічення зливного шланга. Це цілком могло стати причиною того, що пральна машина не викачує воду. Перевірте його незайманість і заодно можна прочистити, якщо є забруднення всередині. Також потрібно перевірити засмічення в сифоні, якщо труба зливу в нього. До речі, професійне акуратне підключення пральної машини до водопроводу собі чи близьким можна знайти тут.
  3. Засмітився фільтр. Якщо не чистити періодично фільтр згідно інструкції, то в один прекрасний момент він може стати причиною закупорювання зливу. Як результат – пральна машина погано відкачує воду. Також можна спостерігати ситуацію, коли в пральній машині залишається вода після прання. Чому? Тепер уже фільтр потрібно виймати дуже акуратно і поступово, оскільки вся вода з бака може витекти на підлогу. У фільтрі часто можна знайти кісточки від ліфчика, монетки, шпильки, гудзики і решту мелочевку, яка за випадковості потрапила в пралку. До речі, забитий фільтр може бути причиною багатьох несправностей. Наприклад, такий несправності – пральна машина не відкривається.
  4. Засмітився патрубок всередині машинки, який йде від бака до насоса (помпі). Там можна виявити шкарпетки та іншу мелочевку і в результаті пральна машина не хоче зливати воду.
  5. Несправний зливний насос (помпа). Які можуть бути зовнішні симптоми несправного насоса? Чому пральна машина не зливає воду і гуде? Наприклад, це може бути не такою як завжди злегка приглушений звук помпи під час спроби зливу. Іншими словами, пральна машина шумить при зливі води. Однозначно визначити чи справний насос зможе фахівець. У такому випадку насос або вийшов з ладу внаслідок природного зносу (середній термін служби 3-5 років), або крильчатку насоса могла заблокувати дрібнота, яка просочилася крізь фільтр. Також, могли намотатися нитки, волосся, в такому випадку без повного розбирання насоса не обійтися. Шум при зливі води – один із сигналів швидкої заміни насоса. Сигналами для швидкої заміни насоса на новий також служать періодичні збої в роботі насоса, наприклад, коли пральна машина регулярно з якоюсь періодичністю не зливає воду і не віджимає.
  6. Проблеми з проводкою. Могло статися порушення цілісності проводки всередині машинки. Досвідчений фахівець виявить таку несправність без особливих труднощів.
  7. Несправність модуля управління (програматора). Збій в прошивці або ж згорілі мікросхеми попросту роблять модуль непрацездатним і, отже, пральна машина не спускає воду. Тут допоможе або ремонт модуля (якщо такий можливий у даній конкретній ситуації), або ж заміна модуля на новий.

Як бачите, причин поганого зливу пральної машини безліч. І застрахуватися від появи несправностей на 100% неможливо навіть при правильному догляді за пральною машиною.

Запорукою гарного ремонту в даному випадку є точна кваліфікована діагностика поломки. Наша команда зробить все можливе, щоб допомогти Вам. Телефонуйте прямо зараз за номером у Києві 383 90 60 і ми надішлемо Вам хорошого майстра-професіонала для усунення поломки зі зливом води пральною машиною.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 1, Середній бал: 5,00 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі