5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Догляд за пральною машиною автомат. Як доглядати за пральною машиною.

Вівторок 05 Січ 2016

Як доглядати за пральною машиною автомат

Пральна машина, як і будь-яка інша побутова техніка, вимагає до себе належного догляду та дотримання правил експлуатації. Сучасні автоматичні пральні машини виконують всі етапи прання білизни практично без участі людини. Ваша пральна машинка буде служити Вам довгі роки, якщо дотримуватися деякі елементарні правила користування цією технікою.

Догляд за пральною машиною автомат

За більш ніж вікову історію пральних машин людство накопичило чималий багаж знань по догляду за цією технікою. Дотримання нескладних правил і рекомендацій допоможе вберегти Вашу пральну машину від передчасного ремонту пральки.

Правильний догляд за пральною машиною-автомат – це як підтримання гарного здоров’я у людини. Адже ведення здорового способу життя людиною дозволяє уникати будь-яких недуг, захворювань і пов’язаних з цим проблем. Так і тут. Ведення здорового способу життя машинки (догляд за пральною) дозволяє підтримувати її в тонусі і робочому стані.

Як доглядати за пральною машинкою. Поради по догляду

Нижче ми наводимо найважливіші та корисні поради по догляду за пральною машиною автомат. Для Вашої зручності поради по догляду структуровані за своїм категоріям.

Зовнішній догляд

Догляд за пральною машиною починається з підтримки корпусу машинки в чистоті і порядку. Ми радимо протирати корпус вологою ганчіркою з нейтральним миючим засобом, обов’язково без вмісту спирту. Після видалення пилу і бруду поверхню можна протерти сухою негрубой ганчіркою і дати машинці остаточно висохнути. Періодичність такої операції: разом із загальною прибиранням квартири (в середньому раз на тиждень)

Також необхідно стежити за тим, щоб на пральну машинку не потрапляла вода або інші рідини. Це може призвести до пошкодження корпусу або в гіршому випадку до електричного замикання і тоді включити пральну машину зможе тільки майстер. Це особливо стосується пральних машин, які встановлені поблизу джерел води: під раковиною, поруч з умивальником і т.д.

Слід пам’ятати і про необхідність збереження цілісності електричного кабелю та шлангів підключення пральної машини. По можливості потрібно закрити їх від прямого доступу і заховати в недосяжні для дітей місця. Кабель та шланги необхідно оберігати від переломів і надмірних навантажень, що може привести до переломів і розривів.

Внутрішній догляд

Чистота внутрішніх поверхонь так само важлива, як і чистота корпусу. Тут увагу слід звернути на висуваються ящички для засипання прального порошку, ополіскувача. Зазвичай це один висувною скриньку зі спеціальними відсіками для різних засобів. Вийняти цей ящик не складе особливих труднощів навіть для недосвідченої домогосподарки (в обов’язковому випадку краще подивитися інструкцію Вашу пральну машину, щоб уникнути можливих механічних поломок). Ящичок слід промивати в теплій воді з застосуванням миючого засобу. У разі виявлення твердих утворень в куточках відсіків можна застосувати стару зубну щітку для їх видалення. Проводити дану чистку потрібно залежно від частоти прання, в середньому не менше одного разу на кілька місяців.

Періодично оглядайте і стан барабана пральної машини, природно це потрібно робити коли машинка вимкнена і барабан не крутиться. Хоча він зроблений з неіржавіючої сталі, але дрібні металеві частинки, що застрягли в ньому, можуть призводити до появи слідів іржі на барабані. Вчасно видаляйте всі сторонні предмети з барабана. До речі, часто буває, що залишається кісточка від ліфчика в пральній машині або монета.

Промивати внутрішні частини пральної машинки можна за допомогою такої суміші: 1 склянка (250 мл) відбілювача + 2 склянки (500 мл) прального порошку. Розведіть це все в банку або іншої ємності, гарненько переміщайте і залийте у відсік, куди зазвичай кладеться пральний порошок. Увімкніть машинку і встановіть програму повноцінної прання з температурою не нижче 60 градусів. Через хвилин 20 поторкайте машинку рукою – якщо тепла не відчуваєте, то, можливо, що пральна машина несправна і не гріє воду. Дайте машинці відпрацювати до кінця. При необхідності повторіть цю процедуру.

Вода

Стан і якість води в нашому місті залишає бажати кращого, тому слід проводити рекомендовану виробником чистку фільтра (дивіться інструкцію) трохи частіше звичайного терміну. У фільтрі насоса досить часто застряють дрібні предмети, що заважає повноцінній роботі насоса і, як наслідок, призводить до поганого сливу води.

Можна також подумати про установку спеціального фільтру на шлангу подачі води в пральну машину. Такі фільтри мають різні конструкції і функції. Одна з них – це затримка часток кальцію і магнію, які є основними винуватцями появи накипу на нагрівальному елементі. Є моделі фільтрів, які не вимагають механічного втручання в конструкцію труб, а одягаються зверху на трубу, як прищіпки. Вони, однак, мають меншу ефективність у порівнянні з іншими конструкціями.

Накип, як позбутися від накипу

Накип – це тверді відкладення солей, в основному кальцію і магнію. Вона руйнує метал і призводить до неприємних запахів з машинки. Накип утворюється під час прання на високих, близьких до кипіння температурах, особливо сильно накип утворюється, коли пральна машина не змиває порошок і при пранні із застосуванням жорсткої води, яка містить більше солей. Повну інформацію про накипу в пральній машині і способи її видалення можна почитати тут.

Ще кілька порад

Обов’язково перед пранням перевіряйте всі кишені на наявність будь-яких предметів, монет і т.п. Також не слід прати бюстгальтери з металевими кісточками, які можуть випасти під час прання або пошкодити поверхню бака. Або використовуйте спеціальні мішечки для прання, які можна купити в магазинах і на ринку. Застосовуваний порошок повинен бути тільки з позначкою «Автомат», оскільки застосування порошку для ручного прання може призвести до різного роду поломок.

Висновок

Дотримуйтесь цих нескладних порад по догляду за пральною машиною і Ваша помічниця буде довго служити вірою і правдою, допомагаючи у побуті. А у всіх інших випадках, при необхідності ремонту пральної машини, ми з радістю Вам допоможемо!

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі