5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Не відкривається пральна машина (дверцята / люк) – Що робити?

Середа 06 Січ 2016

Не відкривається пральна машина

Зазвичай пральна машина повинна відкривати дверцята протягом 1-3 хвилин після закінчення програми прання. Якщо замок закритий і дверцята залишається заблокованою, то тут явно несправність. У чому причина того, що пральна машина не відкривається, і що робити в цій ситуації ми зараз і спробуємо з’ясувати.

Буває, що пральна машина зупинилася посередині циклу прання або віджиму, наприклад. Це, до речі, протилежна ситуація тієї, коли пральна машина зависає і не може вимкнутися. Пральна машина включена, нічого не відбувається і двері заблоковані. Або така ситуація – пральна машина виконала прання, віджимання, а після віджимання – БАЦ – і нічого не відбувається, дверцята (люк) не відкривається. Причому неважливо що саме ви прали – пуховик, джинси або ще що-небудь. Як дістати білизну? У чому причина і що робити? Як відкрити пральну машинку, якщо вона заблокована?

Але не варто поспішати і смикати ручку дверей щосили. А то зламану ручку пральної машини можна буде відправити в історію. Почекайте ще пару зайвих хвилин, щоб остаточно переконатися в тому, що дверцята відкриватися не буде. Якщо ж по закінченні 5-10 хвилин відкриття дверцят не бачити, значить будемо розбиратися в причинах.

Причини, закриті на замок

Основних причин того, що пральна машина не відкриває двері (люк) може бути декілька:

По-перше, можливо залишилася злита вода в баку машинки. Навіть якщо наявність води візуально не видно через скло люка, вода може бути в невеликій кількості на дні. Але цієї невеликої кількості вистачає, щоб датчик рівня води блокував відкриття дверей (ну а що ви хотіли? – Міра безпеки :)). Самостійно можна спробувати почистити фільтр, наприклад. Досвідчений же майстер проведе повну діагностику і виявить всі можливі причини несліва води.

По-друге, може бути, що дверці пральної машини заблокувалася через вихід з ладу замка кришки машинки. Найчастіше причиною може бути природний знос. Якщо не працює замок в пральній машині, то потрібно буде його або відремонтувати, або замінити на новий.

По-третє, поломки датчика води якого модуля можуть стати причиною того, що дверцята пральної машини не хоче відкриватися. Досвідчений майстер з ремонту пральних машин швидко і правильно зможе визначити в чому справа.

Що можна зробити

Якщо Ваша пральна машина заблокувалася, а чистка фільтра не допомогла (або він чистий), то можна спробувати поставити ще по разу окремо програму полоскання і програму віджимання. У деяких випадках це допомагає. Якщо після виконання програм пральна машина не відкривається, спробуйте відключити пральну машинку від мережі і через 10 хвилин включити назад.

Не допомогло? Як варіант можна ще відкрутити пластмасову кришку внизу і подивитися в самому кутку тросс аварійного відкриття люка (найчастіше він помаранчевого кольору). Якщо його потягнути, то пральна машина відкриється. Якщо тросу не виявилося, то зазвичай пральна машина розбирається для відкриття дверей зсередини.

Кинути погану затію розібратися у всьому самостійно і довірити пральну машинку фахівцям буде кращим виходом у даній ситуації! Нехай майстер прийде і розбирається / чистить / перевіряє / міряє все, що необхідно. Тепер це не Ваша турбота! На виході Ви отримаєте знову працюючу пральну машинку і можливість знову економити час і сили з її допомогою. Телефонуйте прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 і залишайте заявку на якісний ремонт.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 3, Середній бал: 3,00 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі