5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Параметри і характеристики пральних машин

Вівторок 05 Січ 2016

Види пральних машин

На сьогодні на ринку нових автоматичних пральних машин представлено понад 1000 (!) Різних моделей. Не дивно, що покупка нової пральної машини – завдання відповідальна і непроста. Адже необхідно визначитися з потрібними параметрами пральних машин, зробити вибір за отриманими критеріям і відкинути невідповідні варіанти. Сьогодні ми постараємося Вам у цьому допомогти і проведемо побіжний огляд існуючих характеристик пральних машин.

Основні параметри

Сучасні пральні машини хоч і представлені безліччю моделей з різним набором параметрів, але, все ж, піддаються класифікації. У цій статті не хотілося б змушувати читача вишукувати потрібну йому інформацію серед загальних слів, тому постараюся написати коротко і по суті.

Вся безліч існуючих параметрів пральних машин можна розбити за наступними категоріями:

 • Тип завантаження. Пральні машини мають два типи завантаження білизни: фронтальне завантаження і вертикальне завантаження. Пральні машини з фронтальним завантаженням мають в передній частині скляну дверцята-люк, в яку завантажують білизну. Пральні машини з вертикальним завантаженням такий дверці не мають, а завантаження білизни відбувається через верхню кришку, що відкидається.
 • Розміри. Можна умовно розділити пральні машини за цим параметром на повнорозмірні (зазвичай це розміри «Висота Х Ширина Х Глибина» – 85x60x60 см), вузькі (машинки зі зменшеною глибиною – 40-45 см), супервузькі (ще менша глибина – 30-40 см) , компактні (у таких машин зменшені всі розміри і обов’язково висота, яка не перевищує 70 см).
 • Завантаження білизни, кг. Максимальна вага сухої білизни, який може випрати машинка за один раз. За даним параметром пральні машини можна умовно розділити на чотири групи: для гордих одинаків або сім’ї з двох чоловік (2,5-4 кг), для середньої сім’ї з трьох-п’яти чоловік (4-5 кг), для сім’ї з п’яти-семи людина (5-7 кг), для великих сімей (завантаження понад 7 кг). До речі, пральна машина погано стирає, якщо перевищувати ліміт завантаження білизни.
 • Віджим. При оцінці за даним параметру потрібно враховувати дві особливості. Перше – максимальна кількість оборотів в хвилину (чим більше, тим краще, але зазвичай цифри в 1000-1200 оборотів достатньо, щоб зробити хороший віджим білизни і не пошкодити тканину). Друге – діапазон можливих регулювань кількості обертів. Це потрібно, щоб мати можливість виставити різні обороти для різних тканин. Крок в 100-200 оборотів є достатнім. Буває, що при віджиманні з’являється підвищена вібрація і пральна машина починає стрибати, тоді виклик майстра в цьому випадку краще не відкладати.
 • Класи. Клас – це своєрідна узагальнена оцінка пральної машини, яка характеризує пральну машину. Існують класи енергоспоживання, прання і віджимання. Для кожної такої групи існує 7 класів – A, B, C, D, E, F, G. Клас A – найкращий, G – найгірший. Дані параметри обов’язково вказуються на упаковці або лейбі пральної машини і значно полегшують процес вибору потрібної моделі.
 • Наявність сушки. На сьогоднішній день функція сушки присутня приблизно у 5-10% продаваних автоматичних пральних машин. Тим не менш, вибрати є з чого. Наявність даної функції впливає на подорожчання пральної машинки, але дозволяє заощадити на придбанні окремо вартої сушильної машини.
 • Програми прання і додаткові функції. Виробники пральних машин оснащують свої дітища як стандартним набором програм, так і додатковими корисними функціями. Програми призначені для різних типів тканин і білизни. Наприклад, для прання джинсів підійде одна програма, а для прання пуховика – інша. Детальніше про управління пральною машинкою Ви можете прочитати в цій цікавій статті, де розглядаються основні існуючі на сьогодні програми прання, які стають доступні після включення пральної машини.

Інші важливі технічні характеристики

Ось ще кілька цікавих технічних даних:

 • Маса пральної машини. Стандартний вага автоматичної пральної машини коливається в межах 70-80 кг. Даний параметр варто враховувати при транспортуванні і нестандартному розташуванні пральної машини (наприклад, на підвісах).
 • Матеріал бака. Бак пральної машини – це те місце, де крутиться барабан і куди наливається вода для прання. Це дуже важливий параметр при виборі пральної машини. Баки можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або з поліматеріалов. Баки з якісної неіржавіючої сталі збільшують вартість пральної машини, але служать довго (навіть довше, ніж будь-який інший вузол пральної машини). Але виправдане таке подорожчання? На це питання виробники відповіли економічним баком з поліматеріалов. Вибір, як завжди, залишається за покупцем.
 • Споживання води. Витрата води при пранні на стандартній програмі коливається в межах 50-70 літрів. Це знає будь-який майстер по підключенню пральних машин.
 • Споживання електроенергії. Коливається в межах 1,5-2,5 кВт-ч.

Ми розглянули найголовніші параметри пральних машин. Сподіваюся, інформація була представлена ​​доступною і буде корисною надалі. До нових зустрічей!

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 1,00 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі