5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Підключення Електроплит, Електродуховок

Ми приділяємо значну увагу підбору майстрів для виконання підключення електроплит/електродуховок, тому наші майстри завжди ввічливі, відповідальні, підготовлені і, звичайно ж, тверезі. Жарти жартами, а підключення електро плити (духовки) – це робота з електрикою, що завжди небезпечно саме по собі. Тому халатне ставлення до цього процесу чревате наслідками як для підключається техніки (поломка внаслідок замикання або неправильного підключення, наприклад), так і для самого майстра (загроза здоров’ю і життю).

Підключити електроплиту в Києві Ви можете і самостійно за наявності спеціальної підготовки, освіти, навичок, інструментів і т.д. Але існує дуже мудре і правильне вираз – «кожен повинен займатися своєю справою», тобто художник – малювати, маляр – фарбувати, водій – возити, ну а майстер по підключенню електроплит і електродуховок – підключати, перевіряти підключення і консультувати клієнтів, допомагаючи розібратися з технікою.

Ціна підключення Електроплити, електродуховки, варильні поверхні

Вартість підключення електроплити (електродуховки) у Києві (вбудованої або окремостояча) становить на сьогодні всього-навсього 249 грн.* І це ніщо в порівнянні з душевним спокоєм, яке буде у Вас, коли техніка буде підключена правильно професіоналом.

Прямо зараз візьміть телефон і зателефонуйте на наш номеру в Києві 383 90 60 і замовте підключення електричної плити або духовки. Важливий диспетчер оперативно ухвалить Вашу заявку і не займе при цьому зайвого часу. А майстри ми надішлемо в найкоротші терміни.

P.S. Хочете зберегти Ваші нерви, час і гроші? Хочете, щоб з технікою зверталися дбайливо і щоб її не зіпсував який-небудь п’яний електрик-аматор? Тоді замовте у нас підключення електричної плити або електричного духової шафи. Будемо раді Вам допомогти!

* Матеріали (у випадку, якщо вони знадобляться) оплачуються окремо від вартості роботи.

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...