5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Підключення Пральних Машин

Підключення пральної машини – останній пункт у списку клопоту з придбання машинки. Але неякісна установка пральної машини обіцяє приховані, на перший погляд непомітні проблеми, які обов’язково виявляться в найближчому майбутньому:

  • це і несподівано витекла вода на підлогу внаслідок халатного з’єднання труб;
  • це і розрив шлангів під тиском води з причини низької якості матеріалів;
  • це і псування Вашої білизни через попадання брудної відпрацьованої води назад в пральну машину;
  • це і …

Список можна продовжувати до нескінченності, але суть його одна і виражається в одній старій як світ прислів’ї – «скупий платить двічі», а в нашому випадку і ще більше.

Що ж робити і як уникнути зайвих проблем? Вихід є і Ви на правильному шляху, раз перебуваєте на сайті нашої компанії.

Підключення пральних машин в Києві ми виконуємо в найкоротші терміни з використанням тільки якісних імпортних матеріалів виробництва Італії та Франції. Великий досвід наших майстрів плюс використання тільки якісних матеріалів автоматично означає для Вас відсутність будь-яких причин хвилюватися в правильності підключення пральної машини.

Наші майстри не є майстрами на всі руки, а спеціалізуються строго на своїй ділянці роботи, що є одним з показників професіоналізму. А саме, у нас майстри діляться на дві групи: одні виконують тільки підключення пральних машин, інші – тільки ремонт пральних машин. Це дає гарантію хороших професійних знань у своїй галузі.

УВАГА! На сьогоднішній день діє АКЦІЯ по підключенню пральних машин! Якщо Ви подзвоните зараз і оформите заявку на підключення пральної машини, то Вам вже немає необхідності вникати в премудрості процесу підключення, дізнаватися список необхідних для підключення матеріалів і ходити по ринку в їхніх пошуках. Майстер зробить це за Вас, а до Вас додому приїде вже з потрібними для підключення матеріалами. Ви значно економите свій час і сили! *

Після виконання всіх робіт наш майстер робить перевірку на правильність підключення під час роботи пральної машинки в присутності Замовника, робить відповідний запис в талон про проведення підключення, дає корисні рекомендації по правильному користуванню. Також Ви отримуєте річну гарантію на проведене нами підключення Вашої пральної машини.

Ціна підключення пральної машини

Вартість підключення пральної машини однакова для всіх районів м.Києва та дорівнює всього 249 грн.* Ця сума значно заощадить надалі Ваш час і сили, позбавить від рутинної ручного прання, а також дозволить користуватися всіма перевагами пральної машини вже з завтрашнього дня. Виклик майстра безкоштовний.

Сміливо і без коливань дзвоніть нам прямо зараз за номером телефону в Києві 383 90 60 та замовляйте майстра по підключенню пральної машини!

P.S. Скористайтеся нашою послугою установка пральної машини з використанням тільки якісних матеріалів і заощаджуйте свій час і нерви.

* Матеріали оплачуються окремо від вартості роботи.

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 4,50 з 5)
Loading...