5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Ремонт Посудомийних Машин

Посудомийна машина – це, напевно, найкращий винахід людства серед побутових приладів! Адже заощаджений з її допомогою час складно переоцінити, а значне зниження рівня так званої «битовухи» складно не помітити.

Як відомо, до хорошого звикаєш швидко і починаєш сприймати блага і вигоди як належне. Але коли посудомийна машина раптово ламається, то відразу ж стає помітна недостача її допомоги. Тому необхідний ремонт посудомийної машини.

Ми можемо запропонувати Вам швидке і якісне рішення Вашої проблеми. Маючи у своєму арсеналі добре підготовлених майстрів і використовуючи в ремонті тільки якісні деталі, ми пропонуємо своїм клієнтам сервіс високої якості – ремонт посудомийних машин у Києві. Замовивши ремонт посудомийної машини у нас, Ви можете бути впевнені в дбайливому ставленні до машинці, точному знаходженні причини поломки, надійному ремонті й усуненні проблеми на тривалий термін.

Як відомо, найкраща реклама – це відгуки інших людей, тому ми працюємо так, щоб нас рекомендували люди своїм друзям і знайомим. Наша практика показує, що частка таких заявок за рекомендаціями постійно збільшується, тому в наших інтересах також є якісний ремонт Вашої посудомийної машини.

Замовивши ремонт посудомийної машини у нас, Ви отримуєте наступні вигоди:

 • Економія часу – Вам не потрібно повторно викликати майстра через неякісного ремонту. Досвід наших майстрів зводить можливі помилки до мінімуму;
 • Економія грошей. Народна і стара як світ мудрість з’явилася не спроста – «скупий платить двічі».
 • Збереження спокою і відсутність зайвих хвилювань через недбале відношення до ремонту посудомийної машини;
 • Впевненість у завтрашньому дні, так як ми даємо гарантію 6 місяців на свою роботу і беззастережне безкоштовне виправлення проблем, що виникли з нашої вини.

УВАГА! СЬОГОДНІ діє акція на виклик майстра – ВИКЛИК МАЙСТРА БЕЗКОШТОВНИЙ! (за умови оплати діагностики або здійснення ремонту посудомийної машини).

Не втрачайте час на рутинну ручну мийку посуду, яка до того ж є ще й шкідливою для шкіри Ваших рук, а замовте ремонт посудомийної машини у нас. Для цього достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом (телефон, ICQ, e-mail), відповісти на кілька запитань менеджера з приводу симптомів поломки і залишити свої координати для оформлення заявки на ремонт.

Ми виконуємо ремонт посудомийних машин в Києві всіх марок як вбудованих, так і окремо розташованих – Indesit, Zanussi, Ardo, Ariston, Candy, Samsung, Gorenje, Siemens, Bosch, Whirlpool, Electrolux, Beko, AEG, SMEG, Kaiser, Miele.

Ціни на ремонт посудомийних машин

Вартість ремонту посудомийної машини залежить від поломки (всі ціни вказані вже з урахуванням вартості замінної деталі):

 • Виклик майстра – 0 грн. (БЕЗКОШТОВНО, за умови оплати діагностики або здійснення ремонту)
 • Помилковий виклик майстра – 50 грн. (відмова від послуг майстра під час його приходу за адресою)
 • Діагностика поломки – 150 грн. *
 • Заміна Тена (трубчастий електронагрівач) – від 340 грн
 • Заміна насоса (помпи) – 340 грн
 • Заміна щіток двигуна (ремонт двигуна) – 290 грн
 • Заміна дверного замка – 160 грн
 • Витяг сторонніх предметів з машинки – від 90 грн
 • Заміна двигуна – від 1250 грн
 • Ремонт електронного модуля управління – від 190 грн
 • Заміна електронного модуля управління – від 900 грн

Загальна вартість ремонту посудомийної машини визначається за формулою: вартість діагностики + вартість ремонту поломки.

Прямо зараз візьміть телефон і зателефонуйте за номером у Києві 383 90 60 і ми протягом декількох хвилин оформимо заявку на ремонт Вашої посудомийної машини. Ви знову зможете економити час і не морочитися з приводу чистоти Вашої посуду. Якщо ще залишилися якісь питання, телефонуйте прямо зараз і наш менеджер з радістю відповість на них.

P.S. Ми пропонуємо Вам професійний ремонт посудомийної машини за розумною ціною з виїздом на дім, використовуємо якісні, перевірені часом запчастини, надаємо обов’язкову гарантію на нашу роботу. Замовте ремонт посудомийної машини прямо зараз! Будемо раді Вам допомогти!

* Діагностика при замовленні ремонту посудомийної машини в нашій компанії є обов’язковою, навіть якщо вона була проведена раніше якимось іншим майстром. Якісний ремонт посудомийної машини неможливий без правильної діагностики поломки.

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...