5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Встановлення Бойлерів

Установка бойлера (водонагрівача) в Києві – послуга дуже популярна, особливо останнім часом. Адже наші влада і ЖЕКи завжди відрізнялися такою особливістю, як перебої з водопостачанням. А в літній період відключення гарячої води це вже свого роду правило.

Виходом з цієї ситуації є встановлення та підключення бойлера у вас вдома. Додатковою перевагою установки бойлера в квартирі є зниження рахунків за використану воду, адже ви будете платити тільки за холодну воду, яка набагато дешевше.

Якщо Ви придбали бойлер, то Ви зробили правильний вибір, як і автор цієї статті :), який користується бойлером вже кілька років. Така, здавалося б, дріб’язкова, але дуже набридлива проблема як відключення гарячої води просто-напросто зникає і це дійсно підвищує рівень життя. Після покупки бойлера тепер залишилося тільки викликати майстра по підключенню бойлерів в Києві і через пару годин роботи у Вас буде гаряча вода в квартирі 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Наші майстри зроблять монтаж бойлера в найкоротші терміни з використанням тільки якісних матеріалів. Ми підключаємо бойлера об’ємом до 100 літрів. А сама робота займає за часом від 1 до 3:00.

Ціна установки бойлера

Отже, скільки коштує встановити бойлер?

Середня вартість установки бойлера дорівнює від 590 грн. виклик і робота майстра + матеріали від 390 грн.

Вам потрібно зателефонувати вже зараз за номером телефону в Києві 383 90 60 і замовити майстра по підключенню бойлерів!

P.S. Скористайтеся нашою послугою «установка бойлера» з використанням тільки якісних матеріалів і заощаджуйте свій час і нерви.

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 5,00 з 5)
Loading...