5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Пральна машина не забирає (не змиває, що не вимиває) порошок – в чому причина і що робити?

Середа 06 Січ 2016

Порошок, уходи! - Пральна машина не забирає порошок

Буває, що від наших клієнтів можна почути такі скарги на поломку пральної машини: «Пральна машина погано забирає порошок з лотка, як бути, що робити?», Або «Наша машинка справно працювала довгий час і тут ми виявили, що після останньої прання в лотку пральної машини залишився порошок … », або« Пральна машина залишає порошок в лотку, хоча раніше такого не було ». Якщо Ви читаєте ці рядки, то, швидше за все, схожа проблема турбує і Вас. Сьогодні ми спробуємо розібратися в причинах цієї несправності.

Тож почнемо. Ось як виглядає типова ситуація при поломці, коли машина не бере порошок з відсіку. Після закінчення прання Ви відкриваєте лоток для порошку / кондиціонера і виявляєте, що порошок майже не чіпатимуть водою або залишилася деяка частина порошку в лотку. Що може бути причиною того, що пральна машина повністю не змиває порошок / кондиціонер-ополіскувач або змиває, але не до кінця?

  1. Переконайтеся, в правильне чи відділення лотка Ви насипали порошок / налили кондиціонер? Як би Ви не були впевнені в тому, що порошок / кондиціонер був насипаний в потрібне місце, переконаєтеся ще раз в цьому, прочитавши інструкцію до Вашої пральній машинці. Раптом виявиться так, що, наприклад, Ви переплутали відділення для порошку і кондиціонера.
  2. Може поганий порошок? Можливо, якість самого порошку не на тому рівні. Ви вирішили спробувати нову торгову марку або купили звичний порошок, але в іншому місці, де він цілком міг виявитися підробкою? З таким порошком пральна машина працювати буде, звичайно ж, але якість прання може знизитися. Якщо так, тоді давайте спробуємо перейти назад на старий порошок і, якщо він не залишиться в пральній машині, будемо користуватися ним.
  3. Немає потрібного напору води. Перевірте поточний напір, відкрутивши повністю кран холодної води у ванній або на кухні. Вода ледве тече або тече набагато слабкіше, ніж зазвичай? Слабкого напору у водопроводі і, відповідно, в шлангу, до якого підключена пральна машина, явно не вистачає для того, щоб забрати порошок в пральній машині повністю. Тут нічого особливо не зробиш, якщо такий слабкий напір у Вашому будинку постійно. Але якщо будинок старий і труби давно не змінювалися, то їх заміна на нові може вирішити проблему, тому що в нових трубах немає нальоту на внутрішніх стінках труб. У цьому випадку проконсультуйтеся з тлумачним сантехніком з цього питання, що він порадить.
  4. Засмітилася сітка-фільтр на вході. У трубах наших будинків не завжди тече чиста вода без домішок, а також попадаються дрібні частинки іржі, що відірвалися від внутрішніх стінок, відколи труб і т.д. Для того, щоб вся ця гидота не потрапляла в пральну машину, на шлангу подачі води в пральну машину присутня невелика сіточка-фільтр грубого очищення. Її зазвичай легко знайти, якщо відкрутити шланг подачі води від задньої стінки пральної машини. Прочищення жорсткою щіткою разом з миючим засобом зробить свою справу і перешкод на шляху води більше не буде. І про проблему коли не змивати пральний порошок (або погано змивається) можна буде забути. Увага! Відкручуючи шланг подачі води від пральної машини, не забудьте перед цим перекрити кран подачі холодної води (робити це потрібно дуже акуратно, так як кран дуже крихкий і його можна легко зламати).
  5. Несправний впускний клапан. Клапан подачі води дозволяє пральній машині набирати воду в потрібне для цього час. Проблема тут полягає в тому, що несправний клапан (зношений або засмічений) або несправна котушка клапана не дають мембрані повністю відкритися для набору води. Отже, вода надходить маленьким напором, якого явно не вистачає, щоб забрати весь порошок з лотка.
  6. Несправна / засмічена форсунка подачі води. Причин засмічення може бути багато. Наприклад, та ж брудна вода в наших трубах, часті заміни і ремонти труб з подальшою іржавою водою, поточної по півдня. Тут потрібна хороша чистка з наступною перевіркою працездатності форсунки майстром.

Як бачите, причин того, що пральна машина не забирає з відсіку порошок, чимало. Крім того, що треба знати можливі причини, треба ще мати досвід, «набити руку», як кажуть. Кваліфіковано, швидко і з високою точністю визначити що зламалося саме у вашому випадку зможе тільки хороший майстер з ремонту пральних машин.

Якщо Ваша пральна машина не забирає порошок / кондиціонер / ополіскувач і він залишається в ній після кожного прання, значить слід довірити Вашу машинку професіоналам. Телефонуйте прямо зараз за телефоном у Києві 383 90 60 і ми надішлемо до Вас кваліфікованого майстра, який справно зробить свою роботу і Ви залишитеся задоволені. Чекаємо Вашого дзвінка.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Всього оцінок: 2, Середній бал: 1,00 з 5)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі