5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Причини чому пральна машина не вимикається

Середа 06 Січ 2016

Кадр из фильму Маска

Всі ми часом любимо покапризничать, як діти. Проявлятися це може в чому завгодно, але суть одна – звернути на себе увагу і відчути, що ми комусь потрібні. Як не дивно, але пральні машини теж вередують, наприклад, не хочуть вимикатися.

Тільки якщо у нас це відбувається мимоволі, незаплановано, то у капризів стіралок є свої конкретні причини, які треба шукати і усувати. Сьогоднішній каприз, який ми будемо розбирати в рубриці несправностей, це ситуація коли пральна машина не вимикається. Що робити в такій ситуації якщо пральна машина не відключається?

Пральна машина зависла посередині прання

Пральна машина зупинилася посередині прання, барабан перестав крутитися, а сама пральна машина далі не пере? Як варіант – забився фільтр перед зливним шлангом. Відповідно вода не може безпроблемно злитися і виникає помилка в програмі і, як наслідок, пралка не може закінчити програму і машина не вимикається. Перевірте також всі зливні шланги і труби, куди була підключена пральна машина, на предмет засмічення.

Можливо, що «полетів» зливний насос (помпа) пральної машини. Тут можливий або ремонт, або ж заміна на новий. Ми рекомендуємо заміну, так як ремонт зношеного зливного насоса зробить машинку робочої ненадовго. Потім все одно буде потрібно заміна на нову деталь.

Пральна машина пере білизну по другому колу

Буває, що можна почути такі скарги на роботу пральної машини: «не вимикається сама під час прання (пуховика, наприклад), тобто може прати вічно, поки не вимкнеш, затискуванням кнопки живлення, наприклад, або вимиканням з мережі.»

А бувають ситуації, коли пральна машина зависає і після закінчення програми вона не вимикається, а автоматично починає прання по-новій. Тобто, пральна машина пере без зупинки, без перерви. Тільки так відбувається не кожну прання, а, наприклад, через раз.

Причиною такої поведінки пральної машини може бути несправність модуля управління. У модулі збивається програма, він «думає», що прання не було і дає команду на початок нового циклу.

Можливо, що несправний ТЕН (трубчастий електронагрівач) або ж справний, але близький до поломки і періодично збоїть, створюючи проблеми з нагріванням води. У такому випадку відбувається зрив програми в модулі і виходить, пральна машина пере нескінченно і не зупиняється.

Пральна машина довго пере, довше звичайного

Іноді буває починаєш помічати, що пральна машина стала довше прати. І час прання може збільшуватися в два і більше разів. Безсумнівно так довго машинка прати не повинна і починають виникати сумніви з приводу справності техніки.

Тут може бути кілька причин такої поведінки машинки.

По-перше, одним з винуватців може виявитися несправний ТЕН (трубчастий електронагрівач). Все просто – вода в баку не нагрівається або нагрівається, але дуже слабо. А програма пральної машини складена таким чином, що після набору води починається її нагрівання до заданої температури. І тільки коли температура досягла потрібного рівня, в програму пральної машини подається спеціальний сигнал. Коли нагріву немає, то і сигналу немає, тому програма зависає на місці.

По-друге, коли неправильно було виконано підключення пральної машини, то тільки що набрана вода в пральну машину починає потроху зливатися в каналізацію. Причому таке ефект може проявитися відразу після установки техніки або після деякого часу. Виходить, що пральна машина просто не встигає прогріти воду до потрібної температури, оскільки постійно частина гарячої води просочується в каналізацію, а замість неї в бак надходить така ж порція холодної води і її знову потрібно нагрівати. Усунути проблему постійного зливу води в каналізацію зможуть наші майстра по установці пральних машин, що вони вже неодноразово робили.

По-третє, це може бути «глюк» електроніки, яку обов’язково повинен дивитися кваліфікований майстер з ремонту пральних машин, щоб не нашкодити техніці.

Ще однією причиною того, що пральна машина занадто довго стирає може бути забита сітка фільтр, встановлена ​​на вході в пральну машину. Або забитий, перегнутий шланг подачі води. Або слабкий напір води. Всі ці причини призводять до повільного набору води в бак, настільки повільний, що час прання помітно зростає.

У кожному разі, коли пральна машина дуже довго стирає – це привід скористатися допомогою професіоналів. Замовити діагностику пральної машини на виявлення поломки або просто щоб переконатися у справності техніки Ви можете в будь-який день за телефоном у Києві 383-90-60.

Викликати майстра або спробувати полагодити самостійно

Чи варто витрачати час / сили / нерви на вивчення премудростей ремонту пральних машин, піддавати ризику заподіяти машинці більшої шкоди через відсутність необхідного досвіду в цьому специфічному справі?

Тут згадалася прочитана колись листування на одному з форумів, яка посміхнулася 🙂

– Моя пральна машина не вимикається, що робити?

– Які проблеми звернеться до фахівця?

– Питання не критичний, хотів спробувати сам.

– Пробувати можна з дівчатами, експериментувати, а тут мона і зламати 🙂

Телефонуйте прямо зараз за прямим номером телефону в Києві 383 90 60 і ми надішлемо до Вас хорошого фахівця, який без проблем усуне проблему з вимиканням машинки.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі