5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Що робити, якщо пральна машина не включається і не хоче працювати?

Середа 06 Січ 2016

Пральна машина не включається

Ви приготували нову порцію білизни для прання, в пральна машина не включається? Що робити в такому випадку і що може бути причиною цієї несправності?

Давайте розберемося в ситуації. Справа в тому, що під виразом «моя пральна машина не включається» можуть підходити різні симптоми поведінки машинки. І головне пам’ятати, що все поправимо і можна відремонтувати. Звичайно, ремонт безглуздий був би в тому випадку, якби в пральній машині випрали цегла, але у нас все не так страшно 🙂

Ситуація №1

Хтось понімет під цією фразою те, що при натисканні на кнопку харчування, пральна машина зовсім не включається. Тобто не загоряються навіть контрольні лампочки і не горить індикація на панелі управління. Буває, що пральна машина вимкнулася і не включається. Наприклад, минулий цикл прання машинка благополучно закінчила, а сьогодні не хоче включатися. Що робити?

У цій ситуації варто перевірити мережевий шнур – чи включений штекер в розетку і щільно він прилягає. Також, якщо використовується подовжувач, несправність може бути в ньому. Ще однією причиною чому не включається пральна машина (стосується всіх марок – Samsung, LG, Indesit, Ardo, Ariston, Bosch, Electrolux, Whirlpool, Gorenje, Zanussi і ін, а також Samsung s801, s6102, s9110) може бути банальна відсутність напруги в мережі або саме в даній розетці. Можна перевірити наявність напруги за допомогою включення в цю розетку іншого електричного приладу.

Іншою причиною розглянутої несправності може бути кнопка включення пральної машини. У цій ситуації треба викликати фахівця і розбирати машинку для точної діагностики поломки, заміни або ремонту (якщо можливо) потрібної деталі. Коли не починається пральна машина, то ціна ремонту буде залежати від причини в даному конкретному випадку.

Ситуація №2

Хтось може сказати «моя пралка не включається», але насправді машинка включилася, лампочки загорілися, а ось після натискання на кнопку «старт» прання не починається і програма не стартує (зависає). Цю поломку можна описати словами пральна машина включається, але не працює (не заливає воду, не пере, не вибирає програму і т.д.)

Що робити?

  1. Перевірте уважно що за програма у Вас обрана й обрана вона взагалі. Часом причиною може бути зовсім маленька деталь. Перевірте все уважно і не поспішаючи.
  2. Якщо програма тут не при чому, можливо проблема в замку дверей (люка). Він може бути несправний і блокувати всю роботу пральної машини. Тут допоможе його заміна на новий. Ще несправний замок є причиною того, що пральна машина не відкривається.
  3. Якщо після включення пральної машини Ви чуєте приглушене, не такий як завжди, гул, то перевірте наявність води у водопроводі і чи відкритий кран подачі води на пральну машину.

Якщо Ваша пральна машина не включається, то не потрібно панікувати. Першим ділом вийміть штекер шнура живлення з розетки і не намагайтеся включити пральну машину знову. Далі дзвоніть нам прямо зараз за телефоном у Києві прямо зараз 383 90 60 і досвідчений майстер усуне цю несправність, заощадивши Вам час і нерви.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
1 відгук »

Міша:

На екрані машинки в мене загоряються дві букви CL при нажаті любих кнопок вона взагалі нереагує
Що це може бути?

09 Лис 2017 | 13:42
Залиште свій відгук

Комментарі