5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Управління пральною машиною, огляд існуючих програм і функцій

Вівторок 05 Січ 2016

Панель управління пральної машини LG WD-12170ND

Сучасну автоматичну пральну машину можна порівняти з повноцінним самостійним і незалежним роботом. Чому? Та тому що сьогодні в пральних машинах вбудовано величезна кількість інтелектуальних програм і розумних алгоритмів керування процесом прання! Пральні машини «навчилися» визначати кількість необхідної води для прання, розраховувати передбачуваний час прання, економити воду та електроенергію, і т.д.

Але виникає справедливе питання – а чи впорається, наприклад, звичайна домогосподарка з усіма цими незрозумілими режимами прання і значним переліком функцій? Чи не занадто сильно інженери ускладнили пральні машини в управлінні, прагнучи зробити свій продукт кращим з кращих? Сьогодні ми постараємося розібратися в управлінні пральною машиною, а також ознайомимося з їхніми функціями.

Чим простіше – тим краще

Управління пральною машиною буває механічним і електронним. У превью випадку управління здійснюється за допомогою механічних ручок, які повертаються і таким чином вибирається потрібна для прання програма. Механічне управління практично витіснене сьогодні сучасними електронними панелями управління. Тут управління здійснюється за допомогою кнопочок, псевдоручек (кнопок, розміщених під крутиться ручкою), а також сенсорів. Просто диву даєшся, як сучасні пральні машини зробили крок далеко вперед у порівнянні з першою пральною машиною, якщо простежити історію їх створення і розвитку.

Інженери усього світу все більше сходяться на думці, що людині набагато простіше і приємніше мати справу з простими зрозумілими речами і алгоритмами. Ні в кого немає бажання днями вчитися користуватися тільки що придбаної технікою і освоювати складне управління пральною машиною.

Конструктори прийшли до висновку, що менша кількість всіляких кнопочок і важелів на панелі управління набагато полегшують спілкування людини і пральної машини. Управління пральною машиною повинно здійснюватися на інтуїтивному рівні, із застосуванням простих алгоритмів для вибору потрібної програми прання. Це робить використання пральної машини набагато приємніше і ефективніше.

Програми прання. Джентельменський набір

Основних програм прання невелика кількість. На панелі управління пральною машиною програми прань займають головне місце і відразу помітні з першого погляду. Сьогодні пактіческі кожна сучасна автоматична пральна машина вміє наступне:

 • Прання речей з бавовни та льону. t = 95 ° C (максимальний нагрів води)
 • Прання синтетичних речей. t = 60 ° C
 • Прання делікатних виробів з ніжних і тонких тканин. t = 40 ° C
 • Прання виробів з вовни. t = 40 ° C
 • Ручне прання. Бережний щадний режим прання для речей, які можна прати тільки вручну. Барабан не обертається, а трохи гойдається з боку в бік.
 • Щоденне прання. Передбачає прання речей різних кольорів при невисокій температурі (t = 40 ° C). Підходить для несильно забруднених речей.
 • Економічне прання. Пральна машина не нагріває воду до високої температури, тим самим заощаджуючи електроенергію. А прийнятний результат прання досягається за рахунок збільшення тривалості прання.
 • Швидке прання. Підходить для несильно забруднених речей. Стандартний час для такого прання у більшості машин – 30 хвилин.
 • Попереднє прання або попереднє замочування.
 • Видалення плям / інтенсивне прання. Використовується для відпирання дуже брудних речей і видалення плям.

Додаткові функції і можливості пральних машин

Розробляючи основні програми прання для своїх пральних машин, нічого революційного придумати неможливо. Існуючі тканини одягу давно відомі, а найкращі умови прання для кожної з них давно вивчені. Виділитися тут можна лише за допомогою застосування та оснащення своїх пральних машин додатковими функціями. Пропоную ознайомитися з ними докладніше.

Системи прання:

 • Традиційна – вода наливається всередину барабана і білизна контактує з водою та миючим засобом на дні.
 • Аква Спар (AquaSpar) – лопаті барабана спеціальної конструкції захоплюють більшу кількість води за собою і таким чином білизна обдається водою ще й зверху.
 • 3-D Аква Спар (3-D AquaSpar) – вода подається додатково через отвори в барабані зверху і на задній стінці.
 • Повітряно-бульбашкова система – через спеціальні отвори подається струмки води, насичені бульбашками повітря. Ця суміш, проходячи через волокна білизни, сприяє видаленню бруду.
 • Директ Спрей (Direct Spray) – система заснована на постійному уприскуванні миючого засобу всередину барабана. Далі вода закачується насосом назад наверх і звідти знову уприскування в барабан. Виходить замкнуте коло.
 • Активу (Activa) – весь необхідний обсяг води разом з миючим засобом подається в барабан за дуже короткий час. Таким чином, білизна швидше проходить початковий етап прання.
 • Джет Система (Jet System) – миючий розчин під напором подається в барабан.
 • Комбіуош (Combiwash) – поєднує різні ситеми прань. Зазвичай це прання при повному зануренні і падаюча зверху вода.

Додаткові функції і системи пральної машини, що допомагають при пранні:

 • Аква Стоп – система, що спрацьовує коли пральна машина тече. Спеціальні датчики в пральній машині фіксують появу води на корпусі / дні машинки, система бере керування процесом прання в свої руки і спрацьовує аварійна зупинка машини, а клапанами перекривається подача води.
 • Автоматичний контроль рівня води – пральна машинка самостійно визначає необхідну кількість води для прання. Це залежить від того, з якою силою білизну, яка стирається, вбирає в себе вологу. В залежності від цього машинка сама робить необхідний долив або злив води.
 • Без прасування – блокується повний злив води до того, як Ви будете діставати білизну з барабана. Це запобігає утворенню складок на одязі.
 • Без віджиму – пральна машина не віджимає білизну, а просто зливає воду і зупиняється. Потрібно для ніжних тканин і речей, на лейбі яких позначений заборона віджимання.
 • Додаткове полоскання – говорить пральній машині задіяти більше води і збільшити час полоскання (в середньому на 20-30 хвилин). Допомагає більш ретельно змити залишки порошку після прання. Особисто я завжди користуюся цим режимом, не хочу ходити в пральному порошку 🙂
 • Затримка / таймер включення – дозволяє встановити час початку прання. Дуже корисна функція, часто використовується в Європі, де вартість електроенергії і води нижче в темний час доби.
 • Захист люка – блокує люк на кілька хвилин після прання. Допомагає уникнути з необережності травм і опіків, так як деякі частини пральної машини пристойно нагріваються в процесі прання.
 • Захист від м’яття – дана функція допомагає уникнути утворення великої кількості складок на одязі і полегшує процес прасування.
 • Контроль балансування при віджиманні – перед віджиманням система визначає розташування білизни по барабану пральної машини. Якщо воно нерівномірно, то спеціальними алгоритмами обертання барабана система розподіляє його в потрібному порядку. Це допомагає уникнути зайвих вібрацій при віджиманні і підвищує термін служби підшипників барабана до їх заміни.
 • Охолодження води перед зливом – вода автоматично охолоджується до прийнятної температури перед зливом в каналізацію. Це допомагає уникнути зайвих перепадів температур.

Вчитися, вчитися і ще раз вчитися

Вибираючи пральну машину, Ви оцінювали потрібні Вам параметри та характеристики. Ймовірно, що менеджер з продажу вже дав основні рекомендації по правильному догляду за машинкою і по управлінню. Управління пральною машиною більш докладно розкриє інструкція саме до Вашої машинці. Ми настійно рекомендуємо Вам уважно вивчити її прямо зараз. Це допоможе більш повно використовувати всі існуючі функції саме Вашої машинки, а також запобіжить передчасний вихід з ладу будь-яких агрегатів внаслідок неправильного поводження з технікою.

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі