5 зірок сервіс |

ремонт пральних та посудомийних машин в Києві

Збирається вода в пральній машині – шукаємо причину

Вівторок 05 Січ 2016

Вода в пральній машині

Ви зібрали брудну білизну, відкриваєте дверцята пральної машини для завантаження, а там зібралася вода? І Ви точно пам’ятаєте, що в останній раз, коли виймали випрану білизну з машинки, то води не було? Тоді …

Вода в пральній машині завжди є несподіванкою для своїх господарів, коли вони перед включенням машинки, виявляють воду в баку після відкриття дверцят. Історія знає чимало таких прикладів. Але не потрібно панікувати, а робимо наступні прості речі.

Насамперед потрібно визначити джерело – звідки у вимкненій пральній машині з’являється вода. Якщо присутній специфічний запах стічних вод і вода має брудні домішки, то вона потрапила в пральну машину з каналізації. Якщо ж це чиста вода, без запаху, то вода в пральну машину потрапила з водопроводу.

У першому випадку (брудна вода) проблему потрібно шукати в підключенні пральної машини. Воно або неправильне було спочатку, або все в нормі, але забився сифон або труби і вода, не знайшовши вільного виходу, потрапляє назад в пральну машину. Проблему визначать і усунуть наші майстри по підключенню пральних машин.

У другому випадку (чиста вода) воду в пральну машину пропускає клапан подачі води. Можливо що в нього потрапили дрібні пещінкі / камінчики, які присутні у воді. Тим самим клапан до кінця не закривається і пропускає воду в пральну машину. Або ж клапан вийшов з ладу внаслідок свого природного зносу, тому-то і з’являється вода в барабані пральної машини. Також, можливий варіант коли какя-небудь несправна деталь або проводка «коротить» на корпус і на клапан подається електрику.

Провести діагностику пральної машини для виявлення причини виниклої проблеми зможуть наші фахівці зі стажем. Зателефонуйте прямо зараз за номером телефону в Києві 383 90 60 і Ваша пральна машина більше не буде Вас турбувати. Даємо гарантію на виконану роботу. А поки що перекрийте кран, який відходить на подачу холодної води в пральну машину, щоб запобігти потопу. Чекаємо на Ваш дзвінок!

© Будь-який передрук даної статті, а також часткове або повне використання з неї матеріалів (інформації) в будь-якій формі дозволене тільки при вказівці прямого посилання на наш сайт 5zvezd.kiev.ua/ua

Онлайн-заявка на вызов мастера
ВЫЗОВ МАСТЕРА ОНЛАЙН

(Оцінок ще немає. Будьте першими!)
Loading...
Залиште свій відгук

Комментарі